O autorze…

18 cze

Na blogach wpis „O mnie” pojawia się prawie zawsze. Jest to pierwsza informacja o tym, kto prowadzi blog, jak się z nim skontaktować, potem dopiero kim jest i czemu ten blog prowadzi… Na dobrą sprawę pisanie takich rzeczy nigdy mi nie wychodziło, może dlatego dopiero teraz zdecydowałem się na odpalenie WordPressa…?

Blog powstaje głównie z jednego powodu pod tytułem „Chęć zgromadzenia wszystkich swoich prac w jednym miejscu”. A tych rzeczy było trochę do tej pory 😉

W sieci występuję pod nickiem Qrix i od razu mówię (piszę?), że wymawia się go „Kriks” 😉
Studencik Informatyki, a więc i podróbka programisty, Pan Admin (Papa) z forum Gadu-Gadu (jednego i drugiego), jak i jeden z twórców portalo-blogo-coś_tam pod tytułem GaduNews.pl. Jeden z twórców Akcji-Słońce pod każdą postacią. Pisuję również do serwisu Komunikatory.im. Fan Opery, AQQ (i tu też twórca wtyczek) i Konnekta. Przeciwnik agresywnej reklamy i wszelkiego ogłupiania ludzi. Słuchacz każdej muzyki (tej dziwnej i nieznanej również).

Więcej nie powiem, bo za wiele też wiedzieć nie powinniście 😉

Złapać mnie można na AQQ/Tlenie/Google Talku/XMPP/Jabberze: qrix@dobreprogramy.im, na Blipie: qrix.blip.pl, na mailu qrix[wstaw_coś_aby_działało_jako_mail]gadunews.pl.

Inne? YouTube, Wrzuta, Last.FMComments are closed.

QrixLog

Nie musisz o mnie nic wiedzieć