2010 w dwóch liczbach

03 sty

Stary rok odszedł, zatem warto trochę go podsumować. Jedno podsumowanie już opublikowaliśmy, dotyczy ono działań spółki GG Network z punktu widzenia społeczności. Tekst polecam osobom, które nie są do końca zadowolone z nowego Gadulca.

Warto jednak wspomnieć o projektach w jakich ja maczałem palce, a przynajmniej o dwóch z nich :) Zacznę od Determinatorów, które 23 grudnia przekroczyły po raz pierwszy liczbę 1000 (dokładnie 1008) unikalnych użytkowników :) Liczba nie jest może duża, ale dla mnie wystarczająco motywująca. Do tej pory nastąpiło 7 tysięcy nowych instalacji. Niewątpliwie pomaga tu promocja na stronie AQQ.eu.

Determinatory chowają się przy liczbach odnośnie GGMod+. W tym roku stuknęła mu 100-tysięczna instalacja. Natomiast tylko w roku 2010 skorzystało z niego 18 tysięcy osób 😉 Dzienna liczba numerów GG, które się logują przez GGMod+ to 2800.

Nie mam zbyt wiele czasu na bawienie się w statystyki, ale myślę, że niedługo powinna pojawić się nowa zakładka z liczbami na moim blogu :)


Odpowiedz

 

QrixLog

Nie musisz o mnie nic wiedzieć